+86 731 8800 3666
Të gjitha kategoritë

Produkte

Ti je këtu. : Shtëpia >Produkt >Monokrilinë

  • /img / veshur_diamond-17.jpg
  • /upfile / 2019/05/09 / 20190509103656_847.jpg
  • Diamant i veshur
  • Diamant i veshur

Diamant i veshur

Metodat e përpunimit duke përfshirë PVD dhe CVD. Ato janë mënyra për të veshur pluhurin metalik në diamant dhe CBN për të përmirësuar forcën mbajtëse, zvogëlojnë dëmtimet e nxehtësisë, dhe zgjasin jetën e mjeteve gërryese.

HETIM
  • SpecifikimiFoto

Nota

Përshkrimi

Disponueshmëria e madhësisë


I veshur me Ti

Veshur me Ni (30% 56%)

I veshur me Cu (50%)

Projektuar posaçërisht për të përmirësuar mjetet diamantë

përdorimi i efikasitetit si termostabiliteti më i mirë,

forca më e mirë mbajtëse e diamantit dhe

agjent lidhës, përçueshmëri më e mirë termike.

Madhësitë e trashë për të

madhësitë e mikronëve.Na kontaktoni